Tensione të forta Mikela-Ritvana, fytyrë më fytyrë vajzat përplasen serish-Përputhen, 1 Dhjetor 2021

  Приказа 620,998

Top Channel Albania

Top Channel Albania

Пре месец

Për'Puthen është një talk show dashurie, i cili sjell histori të vërteta dhe të gjalla të njohjeve mes të rinjve . Ashtu sikundër ato ndodhin në jetën reale, pa filtra. Aty paraqitet zhvillimi i njohjeve të reja mes protagonistëve, por trajtohen edhe fenomene që ndodhin çdo ditë në shoqërinë tonë, përtej shkëlqimit të televizionit.

Autore: Olsa Muhameti
Moderatore: Bora Zemani
Opinionist: Arjan Konomi

Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/

Subscribe to "Top Channel" on RStoolss Channel for NEWS and TV
Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
For more content from click HERE: www.top-channel.tv
Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH

Коментара: 966
DrinSh
DrinSh
Sa i mire Ariani si i jep Bores motiv pas gjithe atyre qe po ndodhin ne BBV! 😍😍😍😍😍
Briliano Naci
Briliano Naci
Gjera me e bkr sot esh te shohesh Boren te buzqedhur sikur cdo gje ne rregull.. Big up🔝🤙
Sara & Buna
Sara & Buna
Jam vetem per Borën ketu sonte..perqafime e dashur...You are a women,and you have to be strong🥰❤
Ist Klar
Ist Klar
si i embel ariani, përpiqet të thotë fjalë të bukura bores në fillim për t'i dhënë dhe për t'i dhënë energji për kohën e veshtir se e Ka
Dorian Ju
Dorian Ju
Bora eshte ⭐️qe shkelqen kudo qe eshte ❤️
Jola jola
Jola jola
Beatriksa i ka bër nder Borës o njerëz se Bora ka nevoj për një burrë të vërtet,sepse ajo ësht dhe nënë dhe nuk mundet të afroj pran djalit n njeri që esht kalama për vete,prandaj nuk ka pse te mërzitet.
Sara M
Sara M
Mos qofsha ne lekuren e Bores me tradhtu dashnia midis shqiptaris nuk ka ma keq😣
Bardhi M
Bardhi M
Bora you are the only reason I watch this show 🤣🤣 you are an Albanian princess 👸🏻
Elisabeta Catalano
Elisabeta Catalano
Bora je si shpirt❤
kloe kloe
kloe kloe
Me shume komente per Boren se per perputhesit❤ Bravo Bora ti je nje femer e forte 💪 ke nevoje per nje burre krahe teje jo per nje femije qe harron cfare thote dje❤👏
alessiado alessiado
alessiado alessiado
lart e me lart pafshim Boren! bravo Arjan
Marigonaaa
Marigonaaa
Bora je femer shum e permbajtur ❤️ ajo qe pame dje nuk ishte e bukur as per ne e le me per ty
Samanta Mucollari
Samanta Mucollari
Bora te duam ❤ je me e mira dhe meriton gjith te mirat e kësaj bote 🌍🤍 shpirt i bardhe 🤍🤍
Aleandra Korcari
Aleandra Korcari
Bora je si shpirt❤
L Gashi
L Gashi
Ky Emission shkon vetem per boreeeeeennnnn🥰🥰🥰
Maria Maria
Maria Maria
Hyra vetëm për të parë Borën a ishte mirë.
Jasmina Gashi
Jasmina Gashi
Bora yll ❤️💫
anto met
anto met
Bravooo arian .🙏❤️😘🌟🇦🇱❣️
Jona& Eriola
Jona& Eriola
Bora si zemer sa do qe té jetë e merzitur! Jep vetem pozitivitet bravo! Nuk e meriton Donaldi kete!
Eliza
Eliza
I am obsessed with you Bora❄
Kolika je ZAISTA plata u SRBIJI?
10:36
Ozbiljne Teme
Приказа 165 хиљ.
SERGEJ PAJIC - MILA / kkz (OFFICIAL VIDEO)
3:00
Sergej Pajic
Приказа 607 хиљ.
JANKO I JA OTIŠLI NA SKIJANJE * polomila sam zub *
18:04
Rukje per Msysh, Qetsim, Gjum, Sherim me Kuran
35:00
Musliman
Приказа 17 мил
Kolika je ZAISTA plata u SRBIJI?
10:36
Ozbiljne Teme
Приказа 165 хиљ.