Ledjana në Takim me Blerimin, e ndjek “Hija e Mevlanit”, e papritur - Përputhen, 1 Mars 2021

  Приказа 1,139,252

Top Channel Albania

Пре месец

Për'Puthen është një talk show dashurie, i cili sjell histori të vërteta dhe të gjalla të njohjeve mes të rinjve . Ashtu sikundër ato ndodhin në jetën reale, pa filtra. Aty paraqitet zhvillimi i njohjeve të reja mes protagonistëve, por trajtohen edhe fenomene që ndodhin çdo ditë në shoqërinë tonë, përtej shkëlqimit të televizionit.
Autore: Olsa Muhameti
Moderatore: Bora Zemani
Opinionist: Arjan Konomi
Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/
Subscribe to "Top Channel" on RStoolss Channel for NEWS and TV
Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
For more content from click HERE: www.top-channel.tv
Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH
#Perputhen#TopChannel

Коментара
Aria Xhemo
Aria Xhemo Пре 12 дана
Ledjana eshte koke edhe kembe ne dashuri me Mevlani e tregoi, shume qarte edhe eshte nje gje shume e bukur..
saliji merxhan
saliji merxhan Пре 13 дана
Lediana ato buz si pel tu paskan bo po mir i kishe i paske prish
TN
TN Пре 14 дана
🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣Ledjana ja rrasi kti çuni 7 me 0 Edhe këngatr edhe DR lol she’s funny
Meriton Berisha
Meriton Berisha Пре 21 дан
😍😍😍🤩🤩🤩 Antuela Berisha
Meriton Berisha
Meriton Berisha Пре 21 дан
Antoela 😍
Nilda Gjoni
Nilda Gjoni Пре месец
lediana dopio buzzz si buzet e lopes
Ylli Bulla
Ylli Bulla Пре месец
Kur u be dhe ledjana te bej filma,apo gjeti blerimin qe eshte i qet dhe ben si interesante,ik o ledjana se ta beka mire antonela ty
Džukan Džukan
Džukan Džukan Пре месец
Eshte problème sepse vajzat kan ajam gjith por duhet mja gjet kur e kan mashum ajamin mej mih prashit
Ensar Slm
Ensar Slm Пре месец
O budallenj haram eshte alkoholi ne fen islame nese deshironi shikojeni videon se cfar thot hoxha
Saxhide Bulliqi
Saxhide Bulliqi Пре месец
Qyreje oj ledjana
berti llani
berti llani Пре месец
Ak bbds1q4r kkjjjd jjhhd jjhvfxj jjnnxxh nnnbhvv njnhgd mkjjvcx jgx
Luan Kadrija
Luan Kadrija Пре месец
bravo Lediana po un nuk te besoi as nji fjal
DENALD VEJZATI
DENALD VEJZATI Пре месец
Ledjana eshte nji kare e ter po ti je cun mysliman pse dole me kete pisllekun
Azra Kaya
Azra Kaya Пре месец
Alkooli Lejohet Ne Fen Islame Wow 😂 sa i mencur doktori
niemand
niemand Пре месец
Ledian shum e budallaqe 😏😏
sehare iseini
sehare iseini Пре месец
Lop Ledijanaaa
Harisi official
Harisi official Пре месец
Ledian femra ma fallco femra ma e poshter deri me tani qdo dit e me shum po i del maska turp te kesh moj femer e ult mos ben lojra me djemt pissss
عماد مرزق لوقا حنا
عماد مرزق لوقا حنا Пре месец
انا ألحب خلي عنك يا عمي القلب
dolita windo
dolita windo Пре месец
E qeshur e Jasemines eshte si freksioni kur beja kursin e makines,e harroja me ndrru marshin. Iu hi hu iu
Kukes Alb
Kukes Alb Пре месец
Antonela eshte si fantazem
Kukes Alb
Kukes Alb Пре месец
Ledjana eshte yll
Sabahete Duka
Sabahete Duka Пре месец
Lediana duhet me pas nji takim tjeter me Blerimin ,ate dite s,ka kene ne rregudh a ishte si e llastuar se si cift shkojn shume
dolita windo
dolita windo Пре месец
as un nuk e di
Erkan Ramadani
Erkan Ramadani Пре месец
hajde lope hajde lediana lopajana
yuoop noke
yuoop noke Пре месец
Blerimi it’s another level. S’esht per perputhen po ik me mir se tbejn si veten kto 🙄
arki fetarA
arki fetarA Пре месец
Rrespekte per ty Blerim. Mos e vrit mendjen se Lediana nuk kafytyre per ty. All-llahu te rujt DH largohu ngà imoraliteti.
Ermela Luti
Ermela Luti Пре месец
Ledjana idjote
Berat Ramadani
Berat Ramadani Пре месец
O mevlan Bolja kthehu te lediana se ajo tjetra vet lun me ty o Bolash
yuoop noke
yuoop noke Пре месец
Vallahi ne kuran sesht e shkruar por e verteta esht qe ky emisjon nuk esht per musliman
Boni's Games
Boni's Games Пре месец
Ledjana shiko ma mire Blerimin se Mevlani osht Ujku i vjeter
Valka Neziri
Valka Neziri Пре месец
Ledjana femra me idiote qe njoh! Nuk kerkoi as falje lopa! Injorante komplet!
Bekim Berisha
Bekim Berisha Пре месец
Gugyt
Sherif Qarri
Sherif Qarri Пре месец
Respe( ledjanes femrat mal e bukura aty Mae diciplinuara konnte ngazwicra
Sherif Qarri
Sherif Qarri Пре месец
Tknaqen me reden ledjan
Riza Barruku
Riza Barruku Пре месец
Me vjen shume keq qe shqiptaret e Kosoves dhe te Ilirides jane te zhytur ne fe dhe ne probaganden e islamit ekstrem.
Riza Barruku
Riza Barruku Пре месец
Me te hap barkun 🤮🤮🤮
Semi Filipi
Semi Filipi Пре месец
ik o ledjana o budallaçke femer
AaRrJjEeTtAa AaRrJjEeTtAa
AaRrJjEeTtAa AaRrJjEeTtAa Пре месец
Evvvv po mir ja paske ban bre
Hamza Salkurti
Hamza Salkurti Пре месец
Respect blerim edhe arjani sonte
fjora barci
fjora barci Пре месец
as un nuk e di
Armand Capoku
Armand Capoku Пре месец
Lediana fai schifo spero che MEVLANI non esce più con te BLERIMI grandeeeee uomo 👍👍👍👍👍
WhiteBoy
WhiteBoy Пре месец
O Doktor o gllup
Astrit Cela
Astrit Cela Пре месец
SHUMË INJORONTE U TREGUA LEDJANA NDAJ MEVLANIT TË DYJAVE BLLOKË BËJË SKANË HUNDË PËR TY
Casey H
Casey H Пре месец
Kush i ben skip kur flet Erlindi?
Arbesa
Arbesa Пре месец
Vallahi ne kuran sesht e shkruar por e verteta esht qe ky emisjon nuk esht per musliman
Jonida Balla
Jonida Balla Пре месец
Καλέ κ φη κι δ μη δθφ ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️💋💋💋💋💋💋💋💋🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱💪💪💪💪💪💪💪💪
Jonida Balla
Jonida Balla Пре месец
❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️
Jonida Balla
Jonida Balla Пре месец
μα δ μ φη κι δ η γη ξδ μ ευ ξυ δ κελί ε η ευ ξδ η φη ξυ δ μ φη ξδ μεη μ ευ ξδ μ δ ξδ με μ ευ ξυ δ μ ευ κι τ η τ ηρ ηρ δ η ευ ξδ μεη ξυ ε η ευ ξδ η ε ξυ ε ξεηδ μεη η ευ κι α μεξρ μεη ήδη ξρη ξεηδ μρξγ μεη μη ευ ξδ η ευ ξδ η ευ η όλα η τη ξυ δ η φη ξυ δ βρη κδιρ μεξρ μ φη ξδ μεξρ μεξρ μεξρ μεξρ βδηδ ξεηδ η τη ξδ μ ευ ξδ μεξρ μεξρ ξρη μεξρ ξρη η ευ ξδ μρξγ ε ήδη
Saida Gohan
Saida Gohan Пре месец
Mesa duket I ka hypur vetja ne qef qekur I tha Antonela qe do terhiqet pak tja ler rrugen hapur. Po kshu jan keto te ktillat ju jep doren te marrin krahun.
Jonida Balla
Jonida Balla Пре месец
👇👇👇👇👇👇👇👇❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷👇👇👇👇👇👇👇👇🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱
Jonida Balla
Jonida Balla Пре месец
👇👇👇👇👇👇👇👇🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱💍💍💍💍💍💍💍💍💋💋💋💋💋💋💋💋👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌
Jonida Balla
Jonida Balla Пре месец
κ δ ξδ μ ευ ξδ μ ευ ξδ ❤️❤️💋💋❤️❤️💋💋👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌
Jonida Balla
Jonida Balla Пре месец
λεκέ μ φη κτ λεκέ με μεη μεξρ μ ευ ξδ μεη μ ευ ξδ μ φη ξδ μεη ξεηδ μ φη ξδ μεξρ μεξρ ξρη καλή ε μεξρ μεξρ μέλη δ μεξρ κ τη κτ κδιρ ξγξγ κ ευ ξδ μ ευ η ξεξτ η Δ ξδ μ ευ ξδ μεξρ μ ε ρ μεξρ μεη μεξρ μ φη ξδ μεξρ μρξγ κ ε ξυ δ μτκτ μεξρ βδηδ μεξρ μεξρ ξρη ξεξτ κδιρ κάνω ξεξτ μεξρ μ δ η μτκτ μτκτ μτκτ μ φη ξδ μεη μεξρ μεξρ ξεξτ ξεξτ μεη με δ η γη κι δ κακή δ μεξρ μεξρ μεξρ νρ δ μεξρ μεξρ μεξρ ξεηδ ξεξτ κ ευ ξδ μεξρ μεξρ μεξρ μεξρ ξεξτ ξρη η ευ ξδ ξεηδ μεξρ
Saida Gohan
Saida Gohan Пре месец
Blerimi shum djal I mir I sjellshem. Shum mir ja beri qe e la aty ne tavolin vet. Edhe ajo pa pik turpi vazhdon kendon shuj shuj.
Shauka Hodan
Shauka Hodan Пре месец
Po të isha në vendin e Blerimit, do e ndërpreja takimin qysh në Fillim të takimit me Ledianen dhe do e qoja RS. (Rrot Sames) poashtu do e pshtyja edhe në ftyr.
Saida Gohan
Saida Gohan Пре месец
Cesht ky ironizim qe po ben kjo. I ngeli goja Mevlan Mevlan I largon vet djemt me sjelljen e saj.
Saida Gohan
Saida Gohan Пре месец
Shpresoj mos shoh me kurre nje takim mes Blerimit dhe Ledianes. Nuk e meriton kjo nje djal si ai.
k va
k va Пре месец
PO KUR TI SU NDJEVE MIR KUR TA BANI MEVLO TY ME ANTON PSE JA BANE ERIT PRA MOJ LEDIIIIIANA
Shauka Hodan
Shauka Hodan Пре месец
Loccoooooooo❤️
Uejni Elbasan
Uejni Elbasan Пре месец
Hiqeni ate aristelen se na shpithi
Hoxhaj Rexhe
Hoxhaj Rexhe Пре месец
Ledjana,në prejashtrimë të Mevlanit nuk merret me tjerë meshkujt !
Jessica Xhepa
Jessica Xhepa Пре месец
Kjo Aristela shet mend kot, ik mi goc...
your's forever
your's forever Пре месец
Ledjana je vrt budallaqe injorante dhe pa tru Kisha resp per tyy Por i humbe vlerat vetes m kte qe bere kundrejt blerimit 👎
suzi koci
suzi koci Пре месец
Aman o buce resheni Ku di time provoku o injorante fshatare dhe ato debila meshkuj qe dalin me ato idjode Ne perputhen vetem Tea dhe Bearti te gjith jane injorante
djana pjetri
djana pjetri Пре месец
pse ja fut kot ky kristi po ne fen islame esht e ndaluar alkoli
Remtixs Vater 2.0
Remtixs Vater 2.0 Пре месец
Mevlan edhe unë jam kavajse , i the tamon ato fjalë Blerimit që ajo ka dalë me të që të bëj ty xheleoz. Blerimi nuk eshte per Ledianen, une sic thane djemte aty do kisha ikur me kohe nga ai takim.
Remtixs Vater 2.0
Remtixs Vater 2.0 Пре месец
Blerimi një djalë për mendimin tim i kompletuar nga të gjitha anët. Po çfarë deshe mo zemër të hyje në atë program. Nuk është Lediana për ty, më vjen keq Ta them se unë mbështes më shumë femrat por Këtu po them të vërtetën. Ju uroj të dyve shume fat në jetë!
Reyan Reyan
Reyan Reyan Пре месец
shum i pelqe vetja ksaj ledjanes keta lloj femrash ta nxin jeten
Ghost Mode
Ghost Mode Пре месец
All-llahu [subhanehu ve teala] e ka ndaluar alkoolin dhe ka thënë: "O ju që besuat, s'ka dyshim se vera, bixhozi, idhujt dhe hedhja e shigjetës (për fall) janë vepra të ndyta nga shejtani. Pra, largohuni prej tyre që të jeni të shpëtuar". Kaptina ;El-Maide: vargu 90
eduard salihu
eduard salihu Пре месец
23:32 eshet shum gabim sepse feja muskimane nuk lejon asesi me u martu me fe te tjera perveq fes muslimane e permedin shum dijetar te fes muslimane!
Ghost Mode
Ghost Mode Пре месец
Epo disa flasin sic ua mer mendja per fene, dhe japin te tilla deklarata pa sens...
Ghost Mode
Ghost Mode Пре месец
O Blerim jo " shkaku i fejes " por PER HIR TE FESE, respekto fejen dhe mos u bo injorant.
Viki Brussel
Viki Brussel Пре месец
Ledjana o debile si je kaq injorante se kuptoj , shume mire ta boni qe te la vetem aty legene femer , del me nje mashkull e permen non stop tjetrin femer plere
denisa leka
denisa leka Пре месец
A ka mundësi të iki kjo ledjana se na i shpifi me ato buzët
Yllka Bajrami
Yllka Bajrami Пре месец
Loccoooooooo❤️
Yllka Bajrami
Yllka Bajrami Пре месец
Po qfar morali ka Ledmutiii more Blerimmmm a ke syyyyy me pa lookun si prostitute
namesurname86
namesurname86 Пре месец
Eshte goce per shpi thote mashtrusi nga Maqedonia! Baxhella nga rresheni me gjoks jashte dhe me buzet e bame si rose!
namesurname86
namesurname86 Пре месец
Baxhelleri, humbje kohe!
E B
E B Пре месец
Like kush mendon se Lediana ka buzet sikur vrima e b me kapsllek?
Sefer Knap
Sefer Knap Пре месец
O loko je mut ik ma shpejt bashk me blerimin fanatik.
Sefer Knap
Sefer Knap Пре месец
Bravo bravo bravo bravo bravo blerimi fanatik u ngrit si i dhijm.
Sefer Knap
Sefer Knap Пре месец
LEDJANA MA MOS BAN GABIM MEVKANI ASHT JETA JOTE...........................................
Leotrim Bytyçi
Leotrim Bytyçi Пре месец
Biznes dhe famë kryefjala e këtij emisioni, më tregoni pseudo çiftet që kanë dalë nga këto emisione ç‘bëjnë sot?, hajgare janë këto gjëra dhe shiten në televizion ,po çfarë dashurie ka këtu ju luteeemmm?!
Elvana Rrasa
Elvana Rrasa Пре месец
Ledjanaaaa zhdukuuu ee na e shpifee,boll ngrohe vendin. Boll u shtire.
Zemri Ziberi
Zemri Ziberi Пре месец
Turp per nje vajz si lediana sidomos ne nje takim te par me nje person sapo ka hyr ne emision
Gazibaba texas banda
Gazibaba texas banda Пре месец
Te gjith komentet te kan shar moj ledjana shko perputhu me nje gomar ma mir
Princess Aurora
Princess Aurora Пре месец
Ledjana ka trashur buzet dhe tani trashja i paska kaluar dhe ne tru! Gjynaf!
Adriatik A
Adriatik A Пре месец
Blerim na bane krenar neve shqiptarve te Ilirides, shuum respekt nga Shkupi vllaj, mvjen shuuum mir qe tregove nje pasqur reale se si jan ne thelb cunat e rinj te rritur ne Maq te veriut ose Ilirid per ne shqiptaret.
Nertila Fjerza
Nertila Fjerza Пре месец
Bora me friz : une kam zgjedhur këtë ngjyrë . Po nuk e zgjodhe moj Bora thjeshtë ta dha Jasmini 😂😂!
Arabnor krasnoqi
Arabnor krasnoqi Пре месец
ti je gabim antonela puna erit ti je
kosova dardania
kosova dardania Пре месец
Marre te koft ne qofse nuk e nderpren takimet te tjera me kit mut ledanen sja vlen tka qiten posht shum
MīT ' ĒVĀD StuĐio
MīT ' ĒVĀD StuĐio Пре месец
Ledjana ti gezosh buzet e hunden, gjeji nje zgjidhje urgjente ballit please, dukesh sikur sapo ke ardh nga klinikat ne Tajlande pasi ke realizuar operacionin e famshem pasi ke bere 2 vjet kurim ne kalimin nga djale ne vajze
Amra Denis
Amra Denis Пре месец
Dhe ai qe foli per alkolin qe esht e lejushme mos ka lexu nai liber kinez dhe jo librin kuranor Kshu qe vllai dashur te udhezoj ta lexosh ose te klikoshe ne RStoolss a lejohet alkoli ne fen islame apo jo kaq dhe heres tjeter boje deklarat vet qe nuk lejohet alkoli Allahu te udhezofte vllai dashur
Amra Denis
Amra Denis Пре месец
Allahu thon ne kuran qe alkolin Ekam bo haram sepse profeti muhammet als ka thon Ekam bo haram sepse disa micte e profetit ka kaluar pran atyre dhe ika shikuar tu pir vere dhe ka then allahu ju rujt Profeti Muhamet ka vazhduar rrugen e vet Dhe kur ai Po u kthente per ne shtepi shikovi miqte vet te gjakosur dhe Po u zinin Dhe Cyr ne ate moment profeti als eboni haram sepse njeriu kur konsulmon alkol nuk esht mo vetvetja
Erjosa Agolli
Erjosa Agolli Пре месец
e vute re qe Acai One u tha pa u lexuar ? :p
Amra Denis
Amra Denis Пре месец
Ooo ti legen qe thu ne fen islame nuk esht e ndaluar alkoli
Jo skanderbeu
Jo skanderbeu Пре месец
Bora idiote cfare te ndalon te beje feja
Albi Grembi
Albi Grembi Пре месец
Te djelen tjeter sindi... del edhe i kerkon locos te largohet bashke skenari i olses po e kuptojm te gjith
Miri Buci
Miri Buci Пре месец
Ti ledjana je femer e pa cip u bone ti me u tall aaa dhe ben sikur don mevlanin je e neveritshme
ROVENA Rustani
ROVENA Rustani Пре месец
Po ky Erlindi si pyke.... Po ik ne shpi se nuk je per ate emision... Me acaron nervat kur flet ai 🤮🤮🤮
Alba Tabbi
Alba Tabbi Пре месец
Ledjana nje femer pa edukat dhe Blerimi bravo i qofte e la si 💩 ne tavoline. Vetem femer nuk quhet Ledjana, po nje derr i trashe.
Xhemal Xhemali
Xhemal Xhemali Пре месец
Ketu vetem te perdal do dalin keto se per perputhje lesht
Ardita Sabani
Ardita Sabani Пре месец
Selam alejkum vlaut tone Blerimit i urojm cdo te mbare suksese ne gjitha fushet e jetes mbij gjitha qoft caktimi i Allahut per deshiret e Blerimit te plotsoen ne realitet tfala nga Lipkova vendlindja yte.
Bukurije Sejdijaj
Bukurije Sejdijaj Пре месец
pom vjen keq po mir e ka ky se normal alkohol esht i ndalum edhe shum tjera sene
Jeta
Jeta Пре месец
Na shpifi kjo ledjana qa esht bo ashtu😤
Predizborne pilule za bake i deke | ep230deo02
6:12
24 minuta sa Zoranom Kesićem - Zvanični kanal
Приказа 125 хиљ.
Mame mi
2:58
Devito - Topic
Приказа 222 хиљ.
Lil Nas X - MONTERO (Call Me By Your Name) (Official Video)
3:10
Predizborne pilule za bake i deke | ep230deo02
6:12
24 minuta sa Zoranom Kesićem - Zvanični kanal
Приказа 125 хиљ.
Mame mi
2:58
Devito - Topic
Приказа 222 хиљ.
Lil Nas X - MONTERO (Call Me By Your Name) (Official Video)
3:10
TwinsFromRussia latest tiktok #shorts
0:53
웃웃TwinsFromRussia
Приказа 31 мил
Zvezde Granda - Promo - Epizoda 62
0:57
Grand Online
Приказа 129 хиљ.
Would You Sit In Snakes For $10,000?
14:09
MrBeast
Приказа 30 мил
Emanet 156 epizodes-Fatalna ljubav 156 epizoda( Kratka najava)
3:10
DRŽAVNI POSAO [HQ] - Ep.1576: Predrasude (12.04.2021.)
10:02
Državni posao
Приказа 71 хиљ.
ANA IMA MUŽA NAJBOLJEG
15:50
Games of Kafe Zale
Приказа 118 хиљ.